close
loading
Ul. Wiśniowa 10

Gotowy projekt ogrodu w zabudowie szregowej. Idealny dla małych, średnich i dużych ogrodów. Spora ilośc roślin kwtnących, które ładnie pachną i nie są kłopotliwe w pielęgnacji. Przestrzeń podzielona na spory trawnik reprezentacyjny oraz strefe zieleni z drzewami, krzewami i roślinami kwitnącymi. Ogród ozdobny cały rok równiez podczas zimy. Budowa ogrodu nie powinna sprawić problemu średnio zaawansowanemu majsterkowiczowi.

Kupujesz profesjonalny gotowy projekt ogrodu. Do każdego projektu można dokupić adaptację  Projekt zawiera opis, rzuty techniczne, rzuty z siatką, rzut szaty roślinnej, detal nawierzchni, spis gatunkowy, wymiarowania, opisy roślin i wskazówki ich pielęgnacji. W projekcie znajdują się fotorealistyczne wizualizacje Twojego projektu ogrodu. Dołączamy również instrukcje do samodzielnego wykonania projektu. 

 

Adaptacja czyli dostosowanie projektu pod indywidualne wymiary działki i domu klienta oraz warunki siedliskowe. Każdy z naszych projektów w momencie zamówienia jest przystosowany przez projektanta specjalnie dla Ciebie i Twojej posesji. Jeśli nie ma w naszej bazie projektu, który Cię satysfakcjonuje w 100 %, napisz do nas co byś chciał zmienić, jakie rośliny lubisz, lub prześlij zdjęcia ogrodów, które Ci się podobają a my zmienimy projekt dla Ciebie.

Zrób to sam! Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję do samodzielnego wykonania projektu ogrodu. Zawarte są w niej informacje jak wykonać solidnie samemu ogród, wraz z poradami praktycznymi profesjonalnych wykonawców. Cena za robociznę w firmie wykonawczej oscyluje pomiędzy 25,00 zł, a 75,00 zł/m2. Z naszą instrukcją będziesz mógł wykonać większość prac samodzielnie oszczędzając przy tym sporo pieniędzy. Z naszą instrukcją to naprawdę nic trudnego.

fb   

DANE FIRMY:

Pracownia Artystyczna Magdalena Hirsch

 

adres

Adres:

61-636 Poznań

os. Pod lipami 11/13

telefon

telefon:

503 682 082

mail

e-mail:

kontakt@proogrody.pl