close
loading

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt domu + ogrodu gratis + 3302 PLN

 

 
Powiedz nam jaki projekt domu chesz kupić i odbierz zupełnie za darmo, jako dodatkowy profit PROFESJONALNY i PEŁNOWARTOŚCIOWY projekt ogrodu.

Współpracujemy z najwiekszym biurem projektowym w Polsce.


Obsługę Waszego zamówienia, płatności, formalności itp. prowadzi największe biuro projektowe www.pracownia-projekty.dom.pl 
Ponad 50 tysięcy sprzedanych projektów i najniższe ceny na rynku niech mówią same za siebie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie projekty wszystkich pracowni.


W ofercie znajdują się prawie wszystkie projekty wszystkich pracowni. Łącznie projektów w bazie dom.pl jest prawie 22  tysiące.

 

 

 

 

Jaki projekt ogrodu dostanę?


Taki jaki sobie wybierzesz. Dowolnie. W naszej bazie mamy na dziś dzień prawie 250 projektów, a w najbliższej przyszłości chcemy aby było ich ponad 1000. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów TUTAJ oraz do zapoznania się z treścią oferty. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To nic więcej nie kosztuje, można tylko zyskać.


Kupno projektu Waszego nowego domu z nami nic Was więcej nie kosztuje. Nic nie tracicie, a możecie  zyskać dodatkowo profesjonalny, pełnowartościowy projekt ogrodu, którego nie dostaniecie nigdzie indziej. Jeśli nie interesuje Cię projekt ogrodu, możesz go podarować komuś bliskiemu, komu taki projekt się przyda, lub użyć jako prezent.

 

 

 

 

Co zrobić żeby dostać projekt ogrodu? Jak złożyć zamówienie?


Wystarczy, że złożysz zamówienie telefonicznie lub mailowo do naszej pracowni. My Twoje zamówienie przekażemy do biura projektowego dom.pl, a ich obsługa skontaktuję się z Wami w celu potwierdzenia zamówienia oraz wystawi fakturę do zapłaty. Płatności oraz inne formalności załatwiacie już Państwo z biurem dom.pl. Po opłaceniu zamówienia w biurze dom.pl nasza pracownia prześle Wam bon z kodem, który uprawnia do odbioru dowolnie wybranego projektu ogrodu z naszej strony. Bezterminowo. Możecie go użyć dopiero wtedy gdy będziecie już gotowi na budowę ogrodu.

Żeby złożyć zamówienie u nas potrzebujemy kilka podstawowych danych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres mailowy oraz jaki projekt domu chcecie zamówić i jego cenę.


Wszelkie pytania, informacje oraz składanie zamówień pod numerem telefonu

+ 48 503 682 082

lub na adres mailowy

kontakt@proogrody.pl
fb   

DANE FIRMY:

Pracownia Artystyczna Magdalena Hirsch

 

adres

Adres:

61-636 Poznań

os. Pod lipami 11/13

telefon

telefon:

503 682 082

mail

e-mail:

kontakt@proogrody.pl